Nora Roberts „Jedyna i wspaniała” Boonsboro 03

indeksOstatnia część trylogii Bonsboro, przedstawiająca losy Rydera – najstarszego z braci Montgomery oraz Hope – menedżerki ich hotelu. Hope jest perfekcjonistką, charakterem bardzo zbliżoną do Owena, brata Rydera. Ryder zajmuje się budownictwem w Przedsiębiorstwie Budowlanym Montgomerych, jest tym który koordynuje wszystkimi pracami budowlanymi a także kieruje pracownikami.

Ryder od momentu pojawienia się Hope w hotelu nie okazywał jej zbyt wiele sympatii, wręcz przeciwnie był odpychający i opryskliwy. Jednak nie okazał się odporny na jej urodę :) Hope bowiem jest urzekająco piękna, swego czasu wygrała nawet konkurs piękności. Ich romans rozpoczyna się, podobnie jak w dwóch poprzednich częściach za pośrednictwem Liz – ducha zamieszkującego hotel.

Nie chcę tu opisywać zbyt wiele szczegółów fabuły, aby nie zniwelować przyjemności z samodzielnego przeczytania książki i poznania losów tej pary. Nadmienię tylko, że pojawia się pewien zadufany bubek:) – były chłopak Hope, który składa jej niedwuznaczną propozycję. W hotelu zjawia się także jego żona, która oskarża Hope o romans z jej mężem i dochodzi nawet do rękoczynów:). Ryder natomiast – niczym rycerz w srebrnej zbroi ratuje Hope z opresji w obu tych przypadkach.

Książka ta, tak jak i dwie poprzednie z tego cyklu jest napisana bardzo przyjemnie i świetnie się ją czyta. Gorąco polecam ją wszystkim, którzy lubią romanse i nie tylko im. Może dzięki tej trylogii ktoś polubi czytanie książek :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>